facebook
Witamy w naszym serwisie!
694 445 139

Pomoc

Jak korzystać ze strefy klienta

 1. Rejestracja
  Rejestracja jest darmowa i szybka - wystarczy wypełnić pola: imię, nazwisko, email i wpisać wymyślone hasło. Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: http://netcar-serwis.pl/strefa_klienta i jest dostępny dla niezalogowanych użytkowników.
 2. Logowanie
  Zarejestrowani użytkownicy mogą zalogować się korzystając z formularza logowania znajdującego sie na górze strony:


  lub za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://netcar-serwis.pl/strefa_klienta
 3. Przypomnienie hasła
  W trosce o bezpieczeństwo danych naszych klientów, hasła do logowania są jednostronnie szyfrowane (tzw. haszowanie). Oznacza to, że nie można ich odszyfrować. Jeżeli zapomniałeś hasła, otrzymasz nowe. Skorzystaj z opcji przypomnij hasło na stronie http://netcar-serwis.pl/strefa_klienta
  Na podany adres mailowy otrzymasz link, który poprowadzi Cię do strony, która wygeneruje Ci nowe hasło. Będzie ono trudne do zapamietania, ale masz możliwość jego zmiany (po zalogowaniu). Jeżeli otrzymałeś maila z informacją o zmianie hasła, a nie korzystałeś z tej opcji - zignoruj go. Hasło nie zostanie zmienione. Być może ktoś podał Twój adres mailowy w formularzu.
 4. Dostępne opcje po zalogowaniu
  1. Wgląd do danych i ich edycja
   W panelu do edycji danych możesz wprowadzić na jakie dane mamy wystawiać faktury oraz dane do wysyłki (w przypadku wysyłkowej formy realizacji zlecenia).
   Możesz także wyrazić zgodę na otrzymywanie smsów z przypomnieniem o wizytach, zleceniach, itp.
  2. Wizyty w serwisie.
   Ta innowacyjna funkcjonalność pozwoli Ci na sprawdzanie raportów z odbytych w naszym serwisie wizyt. Otrzymasz szczegółowy wykaz czynności, wykorzystanych częsci oraz kto się opiekował Twoim pojazdem. Przykładowy raport z wizyty wygląda tak:

   Możesz także zobaczyć listę wszystkich Twoich wizyt w serwisie:
  3. Pojazdy:
   W strefie klienta masz też możliwość wprowadzenia swoich pojazdów (auta, motocykle, skutery, itd.), wprowadzić dane dotyczace opon, a my za Ciebie wprowadzimy prawidłowe wartości ciśnienia. Jeżeli posiadasz kilka pojazdów, będziesz wiedział ile razy byłeś pojazdem w naszym serwisie oraz które wizyty dotyczyły danego pojazdu:

   Dane o pojazdach naturalnie możesz edytować, klikając na link zaznaczony poniżej:
  4. Przechowalnia opon
   Jeżeli zdecydujesz się na przechowanie opon w naszym serwisie, będziesz miał wgląd do informacji dotyczących usługi:
O firmie
Strefa Klienta
Zakupy
Informacje