facebook
Witamy w naszym serwisie!
694 445 139

Bridgestone Driveguard - mobilność w każdej sytuacji

Nowość w Polsce na sezon letni 2017

BRIDGESTONE DriveGuard - opony, które zapewnią Tobie bezpieczeństwo w ekstremalnych sytuacjach!

Opony Bridgestone DriveGuard to najnowszy produkt tego koncernu. Wprowadzone zostały na polski rynek wiosną 2017 roku. Innowacyjna technologia Bridgestone DriveGuard opracowano z myślą o wszystkich samochodach osobowych z systemem TPMS oraz użytkownikach, którzy chcą bezpiecznie dojechać do celu podróży. Bridgestone DriveGuard pomaga chronić Cię przed wszystkimi rodzajami uszkodzeń które czekają na drodze. Nieważne czy to ostry kawałek szkła przecina bok czy też gwóźdź dziurawi bieżnik - opony Bridgestone DriveGuard pomogą Ci kontynuować jazdę.

Niezależnie od uszkodzenia opony, Bridgestone Driveguard umożliwia kontynuowanie jazdy po utracie ciśnienia eliminując tym samym podstawowe zagrożenie związane z ryzykiem utraty panowania nad pojazdem. Co to oznacza? Jesli w wyniku przebicia opona gwałtownie straci ciśnienie, wielce prawdopodobne jest utracenie kontroli nad samochodem i zmiana toru jazdy, co może zakończyć się wypadkiem. Dzięki Bridgestone Driveguard - wyeliminowano element zaskoczenia. Co więcej - jesteśmy w stanie kontynuować podróż choć oczywiście z pewnymi ograniczeniami, o czym przeczytasz dalej.

Dzięki temu, ze opony te są niewiele sztywniejsze od standardowych, Bridgestone Driveguard można stosować w każdym samochodzie wyposażonym w system TPMS. A więc praktycznie w każdym pojeździe wyprodukowanym po 1 listopada 2014 roku, od kiedy to system TPMS jest obowiązkowy na terenie Unii Europejskiej.

Twoje korzyści z użytkowania Bridgestone Driveguard

Objaśnienia

* Dystans możliwy do pokonania po przebiciu opony zależy od masy pojazdu, temperatury otoczenia oraz momentu zadziałania systemu monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS).

Póki co, Bridgestone DriveGuard nie są obecnie dostępne dla pojazdów typu van i są przeznaczone wyłącznie dla samochodów osobowych z systemem monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS). Niemniej jednak producent planuje z czasem rozszerzenie palety rozmiarów.

Źródło: Opracowanie J. Szulc, kopiowanie zabronione.

 

O firmie
Strefa Klienta
Zakupy
Informacje