facebook
Witamy w naszym serwisie!
694 445 139

Nowości grupy Bridgestone na lato 2015

Przydatne informacje

logo_bridgestoneJak co roku przygotowując się do sezonu letniego producenci prezentują swoje nowości. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić propozycje koncernu Bridgestone. Do niego należą takie marki jak Bridgestone, Firestone, Dayton oraz po raz pierwszy w tym roku Seiberlink.

Seiberlink jest częścią Bridgestone Corporation, światowego lidera w produkcji opon. Nowa marka całkowicie projektowana jest i produkowana w Europie. Wzorowana na bieżnikach Dayton na oferować klientom doskonały stosunek ceny do jakości.

Firestone Multihawk 2

fierstone_mulytihawk2

Firestone Multihawk 2 - Ciesz się wszechstronnymi osiągami.

Piękne chwile. Cudowne miejsca. Czujesz się wspaniale. Wiesz jaką przyjemnośćdaje płynna, odprężająca jazda. Dlatego Firestone opracował oponę Multihawk. Oponę, która nie tylko sprawdzi się w różnych warunkach, ale sprawi też, że w pełni je wykorzystasz. Niech piękne chwile trwają...

Cechy:

 

 

Fierstone Destination HP

firestone_destinantion_hp

Fierstone Destination HP – opony letnie do samochodów typu SUV i 4x4.

Opony letnie przeznaczone do użytku szosowego w pojazdach typu Suv, crossover i 4x4. Firestone Destination HP to opony o doskonałym stosunku jakości do ceny.

Nowa flagowa opona Firestone ma wszystko czego potrzebujesz. Poznaj znaczenie doskonałej przyczepności i stabilności, zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni, kilometr po kilometrze. Gdziekolwiek jedziesz możesz liczyć na opony Destination.

Cechy:

 

 

Dayton Touring

dayton_turing

Dayton Touring - Bezpieczeństwo na które możesz liczyć.

Ty i twoi bliscy zasługujecie na najlepszą ochronę na drogach. Dlatego opona Dayton Touring zapewnia zrównoważone osiągi w różnych warunkach i gwarantuje znakomitą skuteczność hamowania i sterowność na mokrej nawierzchni. Solidna konstrukcja została opracowana, aby dowieźć cię bezpiecznie na miejsce, niezależnie od tego co spotkasz na swojej drodze.

Cechy:

 

 

 

 

 

 

Dayton D320 Evo

dayton_d320_evo

Dayton D320 Evo - Prawdziwa wszechstronność.

Wykorzystaj potencjał swojego samochodu dzięki nowym oponom Dayton D320EVO. Zapewniają one znakomite przyspieszenie i hamowanie w mokrych i suchych warunkach, gwarantując precyzję prowadzenia w różnorodnych sytuacjach. Ich wytrzymała i solidna konstrukcja sprawi, że jazda znowu stanie się ekscytująca.

Cechy:

 

Seiberling Touring

seiberling_turing

Seiberling Touring - Dojedziesz do celu bezpiecznie.

Nowy model Seiberling Touring zapewnia przyczepność i stabilność gdy najbardziej ich potrzebujesz. Opony zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom, zarówno na mokrej jak i na suchej nawierzchni, a długa żywotność i wytrzymała konstrukcja zapewniają również doskonały stosunek jakości do ceny.

Cechy:

 Seiberling Performance

seiberling_performance

Seiberling Performance - Emocje w czasie jazdy.

Model Seiberling Performance oferuje doskonałe przyspieszenie i skuteczność hamowania, pokonywania zakrętów na mokrej i suchej nawierzchni. Bez względu na cel i warunki możesz odkryć nowy wymiar wydajności z oponami Seiberling.

Cechy:

Źródło: Opracowanie Netcar-Serwis na podstawie materiałów Bridgestone.

O firmie
Strefa Klienta
Zakupy
Informacje